פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות כמו גם טורים

ביו סמית ‘עם לורה אינס (החולם) בחיק היוקרה. להוכיח שיש שמחה אמיתית בספרי קומיקס!

מאת אהוב סמית ‘

אני אהיה הראשון להודות, אני דואג להחזיר כמה משמחתי בספרי הקומיקס.

הבנתי את זה שלשום תוך כדי קריאת כמה מאתרי החדשות של ספרי הקומיקס, כמו גם הבחנתי שכל כך הרבה מהמאמרים כמו גם לוחות הודעות היו די חסרי שמחה. המאמרים עצמם היו מלאים ב”עיניים מתגלגלות “מודפסות, וכן היו מספיק ספיגה בכדי לגרום לסנידלי שוטף לסובב את שפמו. לפוסטים של המבקרים היה עוד ארס. אם הייתי תלוי לחלוטין בתגובות של פוסטרים באינטרנט, הייתי שואל בדיוק כיצד ספרי קומיקס מתמודדים להציע 100 עותקים בחודש.

אנא אל תבינו אותי לא נכון, ישנם אחרים שמפרסמים את ההנאה שלהם מספרי הקומיקס של ימינו, עם זאת שמתי לב שהפוסטים שלהם בדרך כלל קצרים כמו גם מתייחסים אליהם כמשעממים. זה לא דבר נהדר בספרי. אני מבין שאני מעדיף להיות מאושר מאשר עצוב, אני מעדיף להיות במצב רוח נהדר מאשר לאחד עני, אולם באתרים האלה אני רואה כל כך הרבה אמת מופע עמדות שזה יכול להיות קצת מאכזב.

זו השנה ה -25 שלי שעובדת בעסקי קומיקס, כמו גם אני אעבור שלפעמים להיות בבטן של החיה יכולה לרוץ קצת על השמחה שלך. ראיתי את הצד המכוער ביותר של ספרי קומיקס ששום מבקר לא צריך לראות מעולם. כמו כן חוויתי פלאים בספרי קומיקס שיכולים להגיע רק מהיותם חלק מהפיתוח כמו גם הפקת ספרי קומיקס. לא הייתי סוחר את זה בשום דבר אחר בבידור כמו גם תחביב.

סרט הנוקמים

אני מבין כמו גם להכיר בכך שקשה יותר לספרי הקומיקס של ימינו להיות מלאים שמחה כמו שהם מאז של מפרסמים כמו גם סופרים שמכנים את סיפורי הקומיקס המיינסטרימי יותר לעבר קהל מבוגר מבוגר או מנסים לשחזר את הסרטים שכן כרגע הם נהנים. כשאתה מאמין בזה, אסור לשטוף את ספרי הקומיקס המיינסטרים כלפי גברים, בגילאי 35 עד 55 בלבד. סופר נהדר יכול ליצור סיפור שתופס בסיס רחב יותר של מבקרים בכל הגילאים כמו גם מגדרים. זה נעשה במשך עשרות שנים, זה יכול להיעשות עכשיו. איש הברזל האחרון, קפטן אמריקה, כמו גם סרטי הנוקמים, הוכיח זאת. מעולם לא האמנתי שהיום יבוא כשקובע כי דמויות הקומיקס “קיבלו” הוליווד הרבה יותר טוב ממה שעשו ספרי קומיקס.

קפטן אמריקה: סרט הנוקם הראשון מאוד

אני לא מציין את זה כאמירה “לתפוס הכל”, אני פשוט מבין שמבחינתי זה חלק מהשמחה האבודה שלי בספרי הקומיקס. אני מכיר כמבקר שאני חייב להיות זהיר יותר בכסף שאני מוציא על קומיקס. אני לא יכול לתת לעצמי לבזבז את הכסף שלי בקומיקס שאני לא מתכוון לקבל ממנה את עלות הכיסוי של הנאה. אני מבין ככותב שאני אצטרך לא לחבר רק בשבילי; אני אצטרך לחבר לכולם כולל אותי. אין שיטה לעשות זאת 100% מהזמן, אולם אם תנסה קצת יותר קשה, אתה יכול להגיע לכמה אנשים נוספים.

ג. ג’ו מאת צ’אק דיקסון

נכון לעכשיו, ריצתו של דארדוויל של מארק ווייד הביאה לי שמחה כמו גם קפטן אמריקה של אד ברובייקר, כמו גם G.I של צ’אק דיקסון. סדרת ג’ו. לא רק שההנאה נובעת מקריאת הסיפורים שנמצאים יד ביד עם יצירות אמנות נפלאות, אולם השמחה האמיתית נובעת מההבנה באותו חודש אחרי חודש אני תהיה מרוצה מהסיפורים שאני קונה כמו גם לקרוא. עקביות בתוכן, זו המטרה. אני אומר תודה לחבר’ה האלה שסיפקו לי את זה.

לאחרונה הייתי בחנות קומיקס אזורית בה לקוח היו זוג הצעירים הצעירים שלו בגרירה. בזמן שאביהם נערם על לוחות כמו גם על תיקים, הצעירים שלו פעלו שהם היו ספיידרמן כמו גם את האלק. הם עברו פיצוץ מבלי להפריע לאף אחד אחר בחנות כמו גם כמו שהאזנתי להם, אני יכול לראות כמו גם לשמוע שהם מפעילים את הספיידרמן וגם את האלק שהם ראו בסרטים האחרונים, לא את קומיקס. זה השתמש כשיטה האחרת בסביבה, אולם הצעירים האלה קיבלו את שמחתם למקום אחר. בשורה התחתונה אני שמח שיש להם כיף, עם זאת הייתי רוצה לראות כי הכיף הזה בא מספרי קומיקס. אני רוצה את זה כיף בחזרה לעצמי.

לפני כמה ימים נשלחו לי כמה קישורים מחבר טוב שהיו פרודיות של באטמן האחרון: האיר האפל עולה סרטי סרטי כמו גם טלפון המנגינה של הפופ אולי. שניהם היו מצחיקים, אולם האחד היה כל הגילאים כמו גם השני היה יותר למבוגרים. שניהם היו מצחיקים, אולם נראה היה כי זה שעשוי לצפות בכל הגילאים היה שמחה טהורה יותר כמו גם את השיטה שהיא נעשתה. כפי שרובכם יודעים, אני מחוספס כמו קוב כמו גם את חלקי במילים של Cuss, כמו גם משליך את נתחי ההוגן של הקרירים, עם זאת, אני מבין גם שעם ההומור שלי יש גבולות של מי שאני יכול לשתף עם, אז עם “הנקי יותר”פרודיה לא הייתה לי שום בעיה לחלוק את זה עם אחרים. זה גם תפס את ספר הקומיקס הזה שמחה שדיברתי עליו. אתה יכול לצפות בזה כמו גם לראות שהחבר’ה האלה חייבים לאהוב את ספרי הקומיקס כמו גם את הדמות באטמן, כמו גם פשוט היו כיף מצערת מלא לקצר את זה. אני לא מציין את החבר’ה האחרים בגרסת המבוגרים יותר שלא, אולם נראה לי שהם מנסים למלא את זה יותר כדי לספק את עצמם למרות שהתפקיד העיקרי שלהם היה לשתף אותו עם כמה שיותר אנשים. יש מיקום לכל דבר, כמו גם אני מדבר רק בשבילי. בשבילי לכבוש מחדש כמה מספר הקומיקס שלי שמחה, אני צריך להסתכל מעבר לגומחה קטנה יותר.

קישרתי את הפארודיה של באטמן יותר כל הגילאים כאן ממש בתקווה שתוכל להפיק מזה כיף כמוני.

אנא זכור כשתבדקת את הטור הזה, אתה קורא את המחשבות שלי כמו גם את דעותיי. אני לא מנסה להכריח אותם עליך, רק לשתף. זו תמיד התקווה שלי שתוציא מהם הנאה, עם זאת אני גם מזהה כמו גם מעריך שכולנו לא מאמינים כאחד. אני אומר תודה לך שלקחת את הזמן לבדוק את הטור כמו גם כמו תמיד לפרסם כל סוג של מחשבות שיש לך בנושא.

עד הפעם הבאה, המשך לחפש את השמחה בספרי קומיקס.

האמיגו שלך,

ביו סמית ‘

חוות האגרוף המעופפת

www.flesingfistranch.com