סרטן של אמא זכה בהודעות בפרס אייזנר 2005 לקומיקס הדיגיטלי המשובח (הופעת הבכורה של קטגוריית הפרסים). כעת, שנאסף בכריכה קשה, הוא מציג את שורת התמונות של אברמס של ספרי אילוסטס כמו גם אמנות.

בריאן פייס ייצר את הסרטן של אמא כשאמו אובחנה כחולה בסרטן ריאות. זה לוכד בדיוק את האופן בו הוא כמו גם אחיותיו התמודדו עם הטיפול שלה בצורה משפיעה וכנה. אף על פי סיפור אישי במיוחד, הוא גם אוניברסאלי בשיעורים שלו על גלישת תשובות, הרצון לשרוד, כמו גם חשיבות המשפחה.

מלבד בריאן כמו גם אמו, הדמויות כוללות את שתי אחיותיו, שאחת מהן אחות. זה מזל למשק הבית – כקורא, גיליתי את עצמי תוהה בדיוק איך מישהו בלי ההבנה הרפואית עשוי להתמודד אי פעם כדי לנווט במערכת ביעילות. בשלב מוקדם, הכותב מכיר בדיוק באיזו תדירות המזל ממלא פונקציה ברצף האירועים, כמו גם הוא מבצע עסקאות נהדרות של מחקר מחקרי משלו הן מבחינתה והן עבור הנוחות שלו.

סגנון האמנות הוא עיצוב של בהירות, פשוט מאוד לבדיקה כמו גם תומך בגישה העיתונאית. הקריינות של המחבר מובילה את הצופה באירועים, כמו גם קטעים מכמה לדפים, נקראים להציע שינויים בנושא. אזכורי תרבות בולטים נוחים כמו גם מוכרים בעיצומה של שינויי הסיפור. רצף אחד, למשל, מובנה כנתיב משחק לוח. לוחות אחרים מחקים גיבורי על, מעבדת מדענים מטורפת, כמו גם את פעולת משחקי הלוח. מטאפורה מסייעים מביאים את האמת הרגשית של בית החוויה לקוראים.

FIES מתחקה אחר מסע אמו בהכחשה כמו גם בלבול. היא לא רוצה להבין כמה דברים, כמו בדיוק עד כמה הפרוגנוזה שלה ענייה, כמו גם לא נאמר לה כמה דברים שהיא עושה דרישה להבין על ידי רופאים שלא מצליחים לזכור בדיוק כמה מפחיד כמו גם יוצא דופן זה בשביל חדש סבלני. היא מאבדת הרבה-שליטה, היכולת לנהוג, ההסתמכות העצמית שלה-כמו גם משק הבית שלה מנסה לסייע בכל השיטות שהם יכולים, עם זאת יש די מעט שהם יכולים לעשות.

מי שעבר עם התרחשויות דומות ככל הנראה יגלה שזה מרגיע להכיר במשותף של חוויה משותפת. מי שלא יגלה מזה. העמודים האחרונים, במיוחד, הם רכבת הרים רגשית עם אפקט רב עוצמה.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
טאמבלר

פוסטים קשורים:

הסרטן של אמא מתחיל בהסדרה בסרטן של Gocomicsmom, ה- WebComic Webrience Wibry על ידי בריאן פייס שפורסם לאחר מכן ב- HardCover, מתמלא מחדש ב- Gocomics.com (בלוח זמנים לעדכון רגיל, אני חושב). החלק הטוב ביותר הוא ש- FIEs יוסיפו הערות בבלוג שלו. אם לא בדקת את הסיפור בעבר, אתה צריך לעשות …

סיום סיפור אוקטובר 2017, בריאן פייס (אמן עטור הפרסים של אייזנר של סרטן אמא) איבד את ביתו (אחד מ -6,000 שנהסו) לאש בשדה קוצים בקליפורניה. סיפור סיום לוכד את האירועים כמו גם את התוצאה שלהם. זה הסוג המועדף עלי של הרומן הגרפי. זה מספק למבקר הבנה אמפתית של חוויה …

ועידת הקומיקס הרפואית: רפואה גרפית ביוני 2011 בפיס שיקגובריאן, הסופרת המיומנת של סרטן אמא, עוברת את העמידה בחדשות האירועים: הסמינר השני ברחבי העולם לרפואה גרפית יתקיים בין התאריכים 9-11 ביוני 2011 בשיקגו. הייתי נואם מרכזי בסמינר הראשון בלונדון ביוני האחרון, כמו גם האמנתי שהוא נהדר – מעניין, כיף, …