קווין פייג ‘הדליקה שריפה תחת אנג’לה: המתנקש של אסגרד מספר 1, וזה הפך לספקולציה הדלקת. הנה מה שאתה צריך לדעת.

המשואה נדלקת

נתחיל עם השמועה. בשבועות האחרונים נשאל פייג ‘, שבמקרה היה איש הראשי של מארוול, על דמויות טרנסג’נדריות ב- MCU. הוא השיב שסביר להניח שזה יקרה בקרוב מאוד. כדי להעריץ עוד יותר את הלהבות הספקולטיביות, הוא הוסיף כי דמות טרנסג’נדרית משולבת בסרט MCU שנמצא כעת בפיתוח.

למען האמת, זה לא מצמצם את הדברים. האלמנה השחורה והנצח שניהם על הצפחה לשנה זו, ואילו 2021 מבטיחים את שאנג-צ’י ואת האגדה של עשר הטבעות, דוקטור מוזר במולטי השיגעון, ות’ור: אהבה ורעם. זה האחרון שהרבה אספנים מקשרים להערותיו של פייג ‘, מה שמביא אותנו לאנג’לה וסרה.

בקומיקס אנג’לה היא בת של אודין, מה שהופך אותה לאחותו של אל הרעם עצמו. בדפי אנג’לה: המתנקש של אסגרד, נחשף כי אנג’לה נמצאת במערכת יחסים רומנטית עם סרה, שהרבה מניח שהוא הדמות הסבירה ביותר שפיג ‘רמז לה בהצהרתו.

מי סרה? הסיפור שלה הוא שהיא, כמו אנג’לה, היא מהתחום העשירי, Heven. סרה היא אחת העוגיות, גזע של מלאכים גברים חסרי כנפיים למרות שהיא מזדהה כנקבה. היא נחשבת לרוב לדמות הטרנסג’נדרית המפורסמת ביותר ב- Marvel Comics, וזו הסיבה שהרבה ספקולנטים רוכשים עותקים של (ומעלה מחירים עבור) הופעתה הראשונה באנג’לה: המתנקש של אסגרד מספר 1.

ערכים נוכחיים

מאז שפיג ‘אמר את דבריו, ה- 9.8 המדורג היה היעד העיקרי עבור משקיעים ואספנים. קיימת רק פעילות לכיסוי הסטנדרטי וגרסת ג’ו קוואסדה, אך המחירים לשניהם עברו את הגגות בהשוואה לשנתיים האחרונות.

עוד בשנת 2018 הייתה רק מכירה אחת מוקלטת של מהדורה סטנדרטית של 9.8 והיא מכרה תמורת 28 דולר. בשנה שעברה, שבעה עותקים סחרו בידיים ברשת והיו ממוצעים של 40 דולר. עד כה בשנת 2020 היו ארבע מכירות, שאף אחת מהן לא נועדה מתחת ל 93 $. בהתחשב ב -5 בינואר, היא לא צנחה מתחת ל -125 דולר, ואחד קבע שיא שיא של 160 דולר. זה נותן לו שווי שוק הוגן של 133 דולר, וזה מבוסס אך ורק על השמועה כי פייג ‘התייחס לסרה.

גרסת הקוואסדה מצליחה אפילו יותר מבחינת FMV. בהתחשב בכך שפרסומו בשנת 2015, אותו כיסוי מסוים שדורג 9.8 מעולם לא נמכר בהרבה יותר מ -60 דולר, ולא היו מכירות כל השנה שעברה. אמנם היו רק שתי מכירות מוקלטות בשנת 2020, אך הם ליקלו את המספרים הישנים במכירה של 1 בינואר של 145 דולר ואחריה 200 דולר למחרת.

העתיד

אין לדעת בדיוק איפה פייג ‘בוחר את הערותיו, וזה משאיר הרבה לדמיון. בלי קשר, העדויות מאוד נשענות לסרה היא הדמות הטרנסג’נדרית הראשונה ב- MCU. כדי לקחת את התיאוריה הזו צעד נוסף קדימה, אני מאמין שסרה לא תיכנס ל- MCU בלבד, אבל אני אעקוב אחר התיאוריה הזו בימים הקרובים.

עדיין לא מנוי של GoCollect? הירשם עוד היום כדי לקבל גישה למדריך המחירים של קומיקס!

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
Pinterest7

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

משחק הספקולציות: שרץ מס ‘9 וגיל אולטרון #10 יכול אנג’לה סוף סוף הופך את הופעת הבכורה שלה ב- MCU בת’ור: אהבה ורעם? העדויות מצביעות על כך שהוא המקרה, מה שיגרום להופעותיה המכריעות להרקיע שחקים. סרה פותחת דלתות מוקדם יותר החודש, קווין פייג ‘, לורד כל הדברים מארוול, הקניט דמות חדשה הנוגעת ל- MCU ב …
16 בינואר 2020 ב”קומיקס ”

השקעה בתקציב: אנג’להלו כולם וברוכים הבאים לפרק נוסף של השקעה בתקציב! מטרת סדרת הפוסט הזו היא לספק למשקיעים ולספקולנטים דרכים נוחות להשקיע בנכסים חמים בתוך קהילת קומיקס. המוקד של מאמר זה: אנג’לה !! מי זה אנג’לה? זה באופן מפתיע …
30 ביוני 2022 ב”קומיקס ”

השקעה בתקציב: וריאנטשלו של היפ הופ, וברוך הבא לפרק הבא של השקעה בתקציב! מטרת סדרת הפוסט הזו היא לספק למשקיעים ולספקולנטים דרכים נוחות להשקיע בנכסים חמים בתוך קהילת קומיקס. המוקד של מאמר זה: גרסאות ההיפ הופ! מה ההיפ הופ …
14 באוגוסט 2022 ב”קומיקס “