זה יום אחד מצער נוסף לקהילת הקומיקס. בריאן אוגוסטין, הבטן ביותר הבין בשכונת הקומיקס בגלל עיסוקו הפנטסטי כעורך של DC Comics כמו גם מספר מפרסמים אחרים, נפטר לאחר שסבל משבץ מוחי גדול. עמיתו, כמו גם אחד מחבריו הקרובים ביותר, מארק ווייד, סיפקו את החדשות למעריציו כמו גם ליוצרים עמיתים. אם בדקת את DC Comics, בדקת משהו שבריאן ערך או כתב. הוא הרבה פופולרי עבור גות’אם על ידי גזלייט, בו התמודד עם האמן מייק מיניולה. עם זאת זו רק ירידה קטנה בקריירה הכללית שלו.

כעורך קומיקס של DC, בריאן אוגוסטין הציג את הקריירה הקומיקס של מארק ווייד

בריאן הוא הרבה עבודה פופולרית. (DC Comics)

בשנת 1991, מארק וואד היה עורך שותפים ב- DC Comics, אולם בריאן אוגוסטין ראה כי כישרונו היה בכושר טוב יותר כסופר. כמו כן, בהתחשב בכך אז, השניים היו החברים הטובים ביותר. הקשר הזה ברור במכתב של WAID לחברים טובים כמו גם למעריצים:

איקס

Mario Kart DLC Rush.mp4

0 שניות של 12 דקות, 40 שניות

לחיות
00:00
12:40
12:40

“זה נפגע ללא נתפס: בריאן אוגוסטין, לנוח בשלום.

“משק הבית של אוגוסטין ביקש ממני לתת לחבריו הטובים של בריאן, כמו גם לאוהדים להבין שבריאן נפטר לאחר שסבל שבץ מוחי פתאומי ורציני בסוף השבוע. ביליתי זמן רב בשעות האחרונות בשעות האחרונות בחיבור על בריאן, כמו גם אני אשתף את המחשבות האלה בקרוב, אולם לעת עתה רק רציתי ליידע את כולם. קומיקס איבד בחור חביב במיוחד ומיומן במיוחד שהיה אחי הענק כמו גם אחד החברים הטובים ביותר שלי הטובים ביותר כמעט 35 שנה. ”

לאורך כל עיסוקו כעורך קומיקס של DC, או כסופר או כעורך במקומות אחרים, הוא התמודד עם כמה מהיוצרים הטובים ביותר בעסק. בשיחת הטלפון שלו לכרטיסי תנחומים, WAID שמות רק כמה מהם:

“אם אי פעם היית חבר, עמית או מעריץ של בריאן – או, למען האמת, חובב העבודה שנעשתה על ידי הומברטו ראמוס, מייק ויירינגו, מייק פרובק, אוסקר ג’ימנז, האוורד פורטר, טרוויס צ’ארסט, או כל סוג של סוג של מבין הרבים, המון יוצרים אחרים שחייבים את הקריירה שלהם לבריאן, אני עצמי כולל – אני מבקש ממך לשלוח כרטיס או פתק כדי לחשוף את תנחומייך כמו גם לומר להם מה הוא הצביע לך. ”

מבט על התרומות של בריאן אוגוסטין לקומיקס כמו גם רומנים גרפיים

עבודת הקומיקס הראשונה של בריאן DC. (DC Comics)

יש המון ספרים הטובים ביותר שאנו עשויים לרשום כאן, עם זאת, בואו נסתכל על תחילת העיסוק שלו כמו גם על הספרים האחרונים שהוא השאיר לנו. הקומיקס הראשון שבריאן אוגוסטין קיבל ציון אשראי של העורך לא היה DC Comics. זה היה עבור המו”ל המפורסם כעת קומיקס עכשיו. גיבור העל שהוא היה אחראי עליו? חיל הרען כמו גם גחליליותיו! אתה מבין את הרעש, נכון? לא?

לבסוף ערך את הופעת הבכורה שלו ב- DC Comics כסופר עבור הקומיקס בסגנון העיתון היומיומי מספר 1. באופן מוזר, מארק ווייד היה העורך של אותו ספר! כשהוא עומד בכך, הוא החל לערוך בספרים עם דופק דופק כמו מי מי שבעולם DC, כמו גם מי בלגיון גיבורי העל. מרגש. גיבור העל הענק הראשון שערך היה תואר הוקמן האפל הוקורלד. עם זאת, הוא היה ממשיך לחבר או לפלאש בין השנים 1989 עד 2000! הוא האדם הרבה אחריות על כך שהפך את וולי ווסט לפלאש הטוב ביותר. עם זאת, אל תציין שהוא מוטה כלפי DC. הוא אכן חיבר כותרת מארוול: המשמר הקיסרי מספר 1-3, 1997.

בריאן רק לאחרונה סייע להציג את DragonLance: The Legend of Huma for Devil’s Due Comics. כמו כן, היה לו יד בבכורה של חותם קומיקס חדש, קומיקס מוחלט, עם כותרות כמו דרצ’ון כמו גם Amped. עם זאת, הרבה קומיקס בולט לאחרונה היה ארצ’י 1941, אותו כתב יחד עם מארק ווייד.

מעבודתו כעורך ב- DC Comics ועד תרומתו לקומיקס האינדי, בריאן אוגוסטין היה כוח מנחה בקומיקס, בדרך כלל עבד מאחורי הקלעים. זה הפסד כבד יותר לשכונת הקומיקס מכפי שהרבה מבקרים יבינו אי פעם. עם זאת האפשרויות הן, הוא ערך קומיקס שאהבת.

(תמונה מוצגת: פייסבוק)