פרסום זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

מאת וויין מרקלי

מכיוון שזה הבלוג האחרון שלי לשנת 2016 האמנתי שאסתכל אחורה כשנת 2016 ולקדימה לקראת 2017 מבחינת הדברים שאני מסתכל קדימה בנוסף לדברים שאליהם נהנתי בשנת 2016. לאורך השיטה אני גם אציין את שניהם חיוביות ושליליות של שתי השנים כשאני רואה אותם ואני אספק לכולנו משהו להסתכל קדימה.

סנוטגירל. מעצב נהנה מתואר וויין.

בעולם הקומיקס, 2016 הייתה מלאה במספר עליות ומורדות. זו הייתה שנה מצוינת עבור יוצרים חדשים שהביעו את עצמם עם מגוון סגנונות ומפרסמים. בדיוק כמו בשנים האחרונות זו אחת התקופות היצירתיות ביותר לספרי קומיקס עם קשת כה רחבה של ז’אנרים ונושאים המתפרסמים כיום. בהחלט יש משהו לטעם של כולם. מצד שני, שוק הקומיקס שוב נסחף לעבר הדומינטור הנפוץ הנמוך ביותר כקמעונאים, ומפרסמים, שיחק את המשחק של “גרסאות” ומהדורות מוגבלות שתמיד עובדות בטווח הקצר, אך בטווח הרחוק כולם נשרפים על ידי זה. סוחרים קונים הרבה גם המון ספרים כדי שיוכלו להשיג “גרסה” שתוכלו לסמן במחיר, מתוך כוונה לאזן את עלות הספרים הנוספים שהם קיבלו כדי להשיג את המהדורה המוגבלת. לעיתים רחוקות זה מסתדר. מוציאים לאור כאשר שוב הפעל/הפעלה מחדש/הפעל מחדש/מחדש הסר את נקודת הסיום. ומעריצים רבים לוקחים את הסיכויים האלה כדי להפיל תארים. זה יוצא דופן שיש קומיקס שהוא יותר ממאה בעיות. מחוץ למתים המהלכים, מה יש? (כן, אני מבין שיש אקשן קומיקס וקומיקס בלשי, אבל הם חזרו למספור 900 כדי שהם יכולים לנסות להגיע ל -1000 ולהפוך אותו לאירוע פרסום.) זה לא כאילו הכותרות פורסמו ברציפות ל למספרים הנוכחיים, מלבד לשניהם היו 52 בעיות שהיו מחוץ למספור הנוכחי. כללי אני רואה שוק קומיקס שעדיין עושה את אותן השגיאות בדיוק שעשתה בשלושים השנים האחרונות של השוק הישיר, ואני מגלה את זה עצוב. אבל עכשיו לדברים חיוביים הרבה יותר.

סופרמן: משפט הבנים המדהימים

בשנת 2016 כותרות התחדשות ה- DC המועדפות עלי היו סופרמן מאת פיט תומסי ופטריק גליסון. ספר זה מספר סיפורים על לויס, קלארק ובנם, ג’ון. ספר זה הוא שילוב של אקשן ודרמה ביתית מחממת לב. הסיפורים מגניבים מפרנקנשטיין סוכני צל למשק הבית שהולכים ביריד ציין יחד. אולי הסיפור המועדף עלי היה סיפור הבנים להפליא היה בנו של סופרמן, ג’ון, לבלות עם בנו של באטמן, דמיאן. סיפור שני חלקים זה היה חם כמו שהיה מצחיק כמו שילדים היו בנים, וסופרמן ובאטמן נאלצו להיות הורים. זה היה בקלות אחד הסיפורים המועדפים עלי משנת 2016.

נמוך והנה, 2017 מביא לנו תואר חדש שנקרא בנים מדהימים, אודות, כן, ג’ון ודמיאן וזה נכתב על ידי פיטר תומסי עם אמנות מאת חורחה ג’ימנז. אם הספר הזה משעשע למחצה כמו הסיפור בסופרמן, אז זה יכול בקלות להגדיל לראש רשימת המועדפים שלי. סיפק ליוצרים, יש לי תקוות גבוהות במיוחד לספר הזה.

הנוקמים: עומד

בשנת 2016 היו מספר אירועי קרוסאובר ממספר חברות, ושניהם ערבבו דמויות מעסקים שונים (JLA/Power Rangers, טרזן/כוכב הלכת של הקופים) לקרוסאוברים פנים (כמו מלחמת האזרחים של מארוול). אבל האמנתי למיטב השנה, וכדי להיות כנים זה לא היה קשה כמו הרבה מהקרוסאוברים שבהם לא כל כך טוב, היה הנוקמים: עומד. זה היה קרוסאובר קטן למדי עם אלפא, ובעיית אומגה ו -13 כותרות אחרות, שלא היית צריך לבדוק כדי להשיג את הסיפור אבל הם באמת סייעו לבשר את התמונה הגדולה. את הקרוסאובר נכתב בדרך כלל על ידי ניק ספנסר וסיפר את סיפורו של טריק עליון S.H.I.E.L.D. בית הסוהר בשם היל מענג. כמעט כל בעיה מלאה בפיתולים והפתעות אמיתיות. הסיפור הזה עצמאי וקורא מצוין בישיבה אחת, אך הוא מוביל לאקטואליה בקפטן אמריקה וברעם. זה זמין באוסף כריכה קשה של Spiffy.

מסע עתידי

2016 ראו את חזרתן של דמויות חנה ברברה לספרי קומיקס מ- DC Comics. הם בעצם ניסו לעדכן דמויות קלאסיות, שלעיתים רחוקות אני מאמין שהולכות טוב, וזה לא היה יוצא מן הכלל. מבין ארבעת הכותרות שעשו, העתיד Quest של ג’ף פרקר ודוק שאנר היה העדיף אותי מכיוון שהציג את ג’וני קווסט, רוח רפאים, והרבה מהדמויות האחרות של HB הרפתקאות. זה היה גם הכי נכון למושגים המקוריים. האחרים כמו דבילי ראסילנד, פלינטסטונס וסקובי אפוקליפסה נעו בין די נהדר (סקובי אפוקליפסה), ל- Downrאייייט נורא (מירוץ מטורף). אנו יכולים להביט קדימה לשנת 2017 שתביא לנו סדרת שנתיים עם דמויות DC שעוברות עם הדמויות של חנה ברברה. בהצצה ראשונה מאוד נראים אלה הרבה יותר בסטנדרט לשווא כמו Future Quest מאשר הגרסאות “המודרניות” של דמויות HB, אם כי לכל שנתי יהיה סיפור גיבוי עם גרסה “מעודכנת” של דמות קלאסית של חנה ברברה ( אוי לא!). כותרות שנחשפו עד כה כוללות פנס/רוח של חלל ידידותי לסביבה ושלושה אחרים.

Supergirl: The Silver Age Omnibus

לבסוף, 2016 ראו מספר אוספים מצוינים של חומר היסטורי שהודפסו מחדש ממגוון מקומות. הייתם ממשיכים את אוספי הרצועות העיתונים המצוינים שלהם, כולל סופרמן, באטמן, RIP Kirby, Bit Orphan Annie, Dick Tracy, והרבה יותר. כל אלה יימשכו לשנת 2017, ובאופן אידיאלי נראה לבסוף את רצועות העיתון של בן קייסי של ניל אדמס. הפנטגרפיה המשיכו בהדפסים הפנטסטיים שלהם על יצירותיהם של קרל ברקס ודון רוזה. בנוסף, הם התחילו להדפיס מחדש את העבודות השלמות של Guido Crepax, שיש לראות בהן מאמינים. הכרך השני פשוט יצא וכמו הראשון, זה למעשה נושב. וכמובן שיש גם פנטגרפיות איטיות, אך נהדר, הדפסה מחדש של הפוגו של וולט קלי. כל אלה, ובל נשכח, את הדפסתם מחדש של יצירת המופת של האל פוסטר, הנסיך ואלנט, ימשיכו כולם בשנת 2017. גם צעקה רועשת לפנטגרפיה על השלמת הדפסתם מחדש של כל הבוטנים של צ’רלס שולץ. הישג פנטסטי. וקריאה מצוינת. (אוספי יום ראשון מדהימים באמת, הצבעים הם פנטסטיים). כמו כן, לא להשאיר בחוץ, מארוול המשיכה בהדפסת הקו האגדי שלהם ברצף כל ספריית הקומיקס שלהם וחומר מלחמת הכוכבים. לא להשאיר מאחור, DC גם החלה תוכנית דומה השנה עם אוספי באטמן וסופרמן של תור הזהב בנוסף לקולקציות סילבר עידן של פלאש, פנס ידידותי לסביבה, ליגת הצדק של אמריקה ועוד. DC פרסמה גם אולי את האוסף המועדף עלי משנת 2016, The Supergirl Omnibus, טיול משמח באמת במורד הזיכרון. כל האוספים הללו ימשיכו גם הם לשנת 2017 ואני מסתכל קדימה למלא את מדפי הספרים שלי איתם.

אשת ירח ודינוזאור שטן

זה עוטף את זה בשבילי לשנת 2016. היו הרבה ספרים מצוינים השנה, אשר הרבה מהם ניתן לגלות בבלוגים הקודמים שלי. יש לי תקוות גבוהות לשנת 2017 עם שלל מיומנות חדשה שהופכת את השיטה שלהם לקומיקס, ועם מפרסמים מוכנים לנסות ז’אנרים ופורמטים חדשים. (תמונה באמת צריכה להיות בעלת דוח אשראי על מגוון הכותרות שלהם). כמו כן, יש כל כך הרבה מפרסמים חדשים, קטנים יותר, שעושים עבודה פנטסטית, שכאשר שוב בגלל מבנה השוק הקומיקס, לעיתים רחוקות רואים קהל גדול, אך הם שווה לחפש. אני תמיד מופתע מהספרים שאנשים שולחים אותי להערכה שלא היה לי שום מושג וכמה הם גדולים. בנוסף, יש את הבחירה החודשית של הקומיקס שכולנו הבינו ואהבה. אני באופן אישי התרגשתי מהצעד לעבר סיפור סיפורים קל יותר, עם כותרות כמו אשת מון ודינוזאור השטן, אחד מכותרות מארוול המועדפות עלי. בדוק את זה.

כל מה שכתבתי כאן, חיובי וגם לא חיובי הם נקודת המבט שלי ואינם מראים את המחשבות או הדעות של ווסטפילד קומיקס או עובדיהם. מה עשית לך בשנת 2016? מה בלט לך? באילו ספרים אני מפספס? אני אשמח לדעת. ניתן להגיע אלי בכתובת mfbway@aol.com או בפייסבוק בוויין מרקלי. אני באמת מקווה ש -2017 היא שנה מצוינת לכולנו ברחבי העולם למרות בדיוק כמה שהעולם לא יכול להיראות לפעמים. כמו תמיד,

תודה.